top of page

BVV-UTP-AGT Mitgliedervereine

Dramatischer Verein Churwalden
Brunold
Karin
Via Casura 4
7126
Castrisch
info@theaterchurwalden.ch
http://www.theaterchurwalden.ch
Filodrammatica Poschiavina
Lardi
Francesca
Via Olimpia 19
7742
Poschiavo
franci.lardi@bluemail.ch
Cumpignia da teater Rueras
Venzin
Hubert
Via Parvechel 5
7189
Rueras
hubert.venzin@bluewin.ch
Uniun dramatica Breil
Cavegn
Lea
Via Pundual 11
7166
Brigels
teater.breil@gmail.com
http://www.teaterbreil.ch
Seniorentheater Chur
Frehner
Hansjörg
Via Quadras 31
7013
Domat/Ems
hansjuerg.frehner@bluewin.ch
Gruppa da teater Disentis/Mustér
Sabbadini
Tino
Via Raveras
7180
Disentis/ Mustér
sabbadinis.m@hotmail.com
Gruppa da teater d'affons e giuvenils Mustér
Bundi-Cabalzar
Christina
Via S. Gions 2
7180
Mustér
tina@corsinbundi.ch
Theatergruppe Rhäzüns&Bonaduz
Caminada
Rino
Via Sogn Paul 14
7403
Rhäzüns
theater-rb@gmx.ch
Dramatischer Verein St. Moritz
Tramèr
Franco
Via Somplaz 1
7500
St. Moritz
mail@tramer-law.ch
http://www.theater-rb.ch
Uniun da teater Trun
Rensch
Maria
Via Staziun 22
7126
Castrisch
maren@bluemail.ch
Theaterverein Domat/Ems
Caduff
Daria
Via Tuma Platta 10
7013
Domat/Ems
dariacaduff@gmail.com
http://www.theater-ems.ch
Theatergruppe Flims
Zindel
Mario
Via uaul pign 7f
7018
Flims-Waldhaus
mariotgf@flims.ch
http://www.theatergruppeflims.ch
Gruppa da teater Müstair
Tschenett
Anna Mengia
Via Val Müstair 241
7537
Müstair
tschenett.anna.mengia@bluewin.ch
DRAUFF producziuns
Polin
Lorenzo
Via Veglia 48
7503
Samedan
info@lorenzopolin.ch
Theatergruppe Celerina
Funk
Beatrice
Vietta da las Villas 4
7505
Celerina
tonoli.funk@outlook.com
http://www.teaterschlarigna.ch
Uniun da teater Sagogn
Pfister
Nora
Weizenstr. 7
8037
Zürich
nora.pfister@hotmail.com
Volksbühne Chur
Moser
Alfonso
Wiesentalstr. 82
7000
Chur
58avmap@gmail.com
http://www.volksbuehne-chur.ch
Theatergesellschaft Vaz/Obervaz
Sigron
Nicole
7082
Vaz/Obervaz
nicole.sigron@bluemail.ch
http://theater-lenzerheide.ch
Theaterverein Haldenstein
Mark
Anita
Alte Strasse 9
7203
Trimmis
mark.anita@bluewin.ch
http://www.theater-haldenstein.ch
Theatergruppe Valendas
Bandli
Leonie
Aquasanastr. 8
7000
Chur
leoniebandli@hotmail.com
https://theatergruppe-valendas.ch/
Theaterverein Tschiertschen-Praden
Plump
Renè
Arfinas
7064
Tschiertschen
r.plump@bluewin.ch
http://www.theater-tp.ch
DKG Dramatische Kantonsschülergruppe
Arosastr. 2
7000
Chur
Theater Zizers
Heim
Claudia
Aspermontstr. 10
7205
Zizers
info@theater-zizers.ch
http://www.theater-zizers.ch
Kindertheater AG Miracolux
Alig-Wehrli
Mirjam
Bondastr. 94
7000
Chur
miracolux@bluewin.ch
http://www.spielmobil-miracolux.ch
Uniun da teater Cuschnaus
Flavia
Riedi
Alte Kantonsstr. 140
6274
Eschenbach LU
flaviariedi@hotmail.com
http://www.teatercuschnaus.ch
Theatergruppe Jenins
Lavater
Felix C.
8832
Wilen bei Wollerau
felix@lavater.ch
https://tgjenins.ch
Theater MiMe (Pro Infirmis)
c/o Pro Infirmis, Engadinstr. 2
7000
Chur
anigna.joerg@proinfirmis.ch
http://www.proinfirmis.ch
Gruppa da teater Sumvitg
Candinas
Flurin
Cadruvi 2
7175
Sumvitg
flurin_ca@hotmail.com
Societed dramatica Samedan
Guidon
Aline
Chè Sur 12
7502
Bever
alineguidon@gmx.ch
Dramatischer Verein Maladers
Perfler
Ralf
Dorfstr. 55
7026
Maladers
info@theater-maladers.ch
http://www.theater-maladers.ch
Theatergruppe Filisur
Huber
Sandro
Fizeira 3
7477
Filisur
sandro.89@bluewin.ch
http://www.theatergruppe-filisur.ch
Theaterverein Versam Arezen
Lötscher
Nicole
Hintere Gasse 37
7012
Felsberg
theater.versam-arezen@bluewin.ch
http://www.theaterverein-versam.ch
Theater Safien
Gartmann
Paul
Gassli 5
7109
Thalkirch
paul_gartmann@bluewin.ch
Freie Bühne Chur
Sulser-De Stefani
Riccarda
Gemsweg 4
7000
Chur
info@freiebuehne-chur.ch
http://www.freiebuehne-chur.ch
KAB Chur
Tomaschett
Marco
Giacomettistr. 107
7000
Chur
marco.tomaschett@bluewin.ch
http://www.kab.ch
Verein Freilichtspiele Heidi
Hoffmann
Ute
Grossfeldstr. 12
7310
Bad Ragaz
info@heidifreilichtspiele.ch
Theatergruppe Hocker Alvaneu
Laim
Peter
Hauptstr. 10
7492
Alvaneu Dorf
info@theatergruppe-hocker.ch
http://www.theatergruppe-hocker.ch
Theaterverein St. Peter-Pagig
Bont
Daniel
Hauptstr. 18
7028
St. Peter
danielbont@bluewin.ch
Theaterverein Grüsch
Klaas
Priska
Hauptstr. 71
7233
Jenaz
priska.klaas@bluewin.ch
Junges Theater Graubünden
Balzer-Brunold
Brigitte
Hohenbühlweg 4
7000
Chur
brigittebalzer@bluewin.ch
http://www.jungestheater.gr
Kinderzirkus Lollypop
Rähs
Karola
im Gerbi
7027
Lüen
info@zirkus-lollypop.ch
http://www.lollypop-galaxys.ch
UHB-Unterschnitt
Gadmer
Sandra
Klinikstr. 7
7272
Davos Clavadel
info@uhb-unterschnitt.ch
http://www.uhb-unterschnitt.ch
Theater Salaz Untervaz
Stöckli
Andy
Kronengasse 8
7204
Untervaz
astoeck@gmx.ch
http:// www.theatersalaz.ch
Kinder- und Jugendtheater Arlecchino-Colombina
Krummen-Rubin
Maja & Martin
Landstr. 5
7304
Maienfeld
martin.krummen@bluewin.ch
Zapperlot Kinder- und Jugendtheater
Schnider
Judith
Langenjohnstr. 12
7000
Chur
info@zapperlot.ch
http://www.zapperlot.ch
Theaterverein Malix
Held
Ivo
Masanserstr. 245
7000
Chur
ivoheld@hotmail.com
http://www.theater-malix.ch
Uniun da teater Vuorz
Brunner
Silvan
Miret
7158
Vuorz
silvanbrunner@hotmail.ch
http://www.teatervuorz.ch
Società da teater Ftan
Bazzell-Cadonau
Aita
Mugliner 104A
7551
Ftan
lelali@gmx.ch
Theatergesellschaft Trimmis
Groll jun.
Georg
Möliweg 18
7203
Trimmis
familie_groll@bluewin.ch
http://www.theater-trimmis.ch
Seniorentheater Thusis
Schlegel
Claudia
Oberdorf
7411
Sils im Domleschg
c.schlegel@bluewin.ch
Theatergruppe Tomils TGT
Conrad
Martin
Oberdorf 83
7417
Paspels
conrad.em@bluewin.ch
Hobby Bühne Cazis
Kollegger
Luzia
Oberrealta 5
7408
Cazis
luzia.patrik.kollegger@surfeu.ch
Gruppa da teater Sent
Roner
Gudench
Palüsot 506
7574
Sent
gundi.roner@gmail.com
Jugendtheater Davos
Ricciardi
Jordi
Pfingstweidstr. 98
8005
Zürich
ricciardi.jordi@gmail.com
Uniun da teater Sagogn
Lombris
Stefanie
Plaz Sutprei 3
7152
Sagogn
stefanielombris@gmx.ch
FRECH, die Freilichtspiele Chur
Schmid
Nikolaus
Postfach 305
7000
Chur
info@freilichtspiele-chur.ch
http://www.freilichtspiele-chur.ch
Jungmannschaft Präz
Bonderer
Elia
Präzerstr. 38
7424
Präz
eliabonderer@gmail.com
http://www.jumapräz.ch
Theater Produktion Chur
Cadusch
Thomas
Quaderstr. 5
7001
Chur
info@theprochur.ch
http://www.theprochur.ch
Theatergruppe Lamuns
Stocker-Hunger
Leonie
Quadrella 3
7204
Untervaz
info@lamuns.ch
team dinner 41
Hächler
Anita
Signinastr. 2
7000
Chur
dinner@gavroche.ch
http://www.dinner41.ch
Theatergruppe Felsberg
Schorta
Daniel
Station Reichenau 3
7013
Domat/Ems
theater-felsberg@outlook.com
Jugendtheater Domat/Ems
Brechbühler
Luca
Sum Curtgins 2
7013
Domat/Ems
L.KAMINO4@gmail.com
Gruppa da teater Scuol
Taisch-Gustin
Seraina
Trü Sura
7550
Scuol
seri.gustin@bluewin.ch
Theaterverein Obersaxen
Alig
Georg
Under Tschappina 31
7134
Obersaxen
g.alig@bluewin.ch
Kinder- und Jugendtheater Muntanellas
Burger
Fränzi
Unterdorf 9
7408
Cazis
geschaeftsstelle@muntanellas.ch
Theater Muntanellas
Burger
Fränzi
Unterdorf 9
7408
Cazis
geschaeftsstelle@muntanellas.ch
http://www.muntanellas.ch
Kinder und Jugend Bühne Domleschg
Sprecher
Silvia
Veia Filistinra 75
7440
Andeer
silvia.sprecher@gmx.net
Laienbühne Calanda Chur
Feuerstein
Jürg
Via Ardisla 10
7013
Domat/Ems
feuri@outlook.com
http://www.lbcchur.ch
bottom of page